آموزش عملی رانندگی پایه دوم وسوم (جلسه اول)

8923
منتشر شده در ۲۶ شهریور, ۱۳۹۵ توسط Craft Share

فیلم آموزش عملی رانندگی پایه دوم وسوم (جلسه اول)
مراحل گرفتن گواهینامه ی پایه سوم:
۱_مرحله ثبت نام متقاضی در آموزشگاه
۲_برگزاری کلاسهای تئوری آیین نامه و فنی در آموزشگاه
۳_برگزاری کلاسهای عملی رانندگی
۴_صدور کاردکس
۵_شرکت در امتحان آیین نامه و توشهری راهنمایی و رانندگی

مرحله ثبت نام متقاضی در آموزشگاه:
در این مرحله خود متقاضی باید با مدارک مورد نیاز ثبت نام که در قسمت ذیل آمده به آموزشگاه مراجعه و ثبت نام کند.
۱_اصل و کپی شناسنامه از صفحه ی اول و توضیحات شناسنامه اگه داشت.

۲_اصل وکپی کارت ملی

۳_شش قطعه عکس رنگی زمینه روشن تمام رخ ۳*۴ (تجدید چاپ نباشد) بدون عینک، کلاه و کروات و ریش تزیینی و برای خانمهای محترم با حجاب اسلامی. بطوری که گردی صورت کاملا مشخص باشد.

۴_اعلام گروه خونی: ارائه هر گونه مدرک اعم از کارت پایان خدمت هوشمند، برگه ی آزمایشگاه و … که گروه خونی در آن درج شده و یا حتی خوداظهاری (با ثبت اثر انگشت و امضا) در خصوص تعیین و ثبت گروه خونی متقاضی کافی می‌باشد.

۵_اصل وکپی کارت پایان خدمت ، معافیت یا گواهی اشتغال به تحصیل به تایید راهنمایی رانندگی محل تحصیل و محل ثبت نام (برای متقاضیان مرد)

۶_انجام معاینات پزشکی بعد از گرفتن فرم آن از آموزشگاه و تحویل مجدد آن به آموزشگاه.

برگزاری کلاسهای تئوری آیین نامه و فنی در آموزشگاه:
در این مرحله کار ثبت نام که در آموزشگاه تمام شد از سوی مسئول ثبت نام روز و ساعت شروع کلاسهای تئوری به شما اعلام خواهد شد که این کلاسها هشت جلسه ی دو ساعتی میباشد و در خود آموزشگاه برگزار میگردد که سه جلسه ی آن قسمتهای فنی توضیح داده میشود و پنج جلسه ی آن در مورد علائم و قوانین راهنمایی رانندگی مدرس صحبت میکند و در پایان کلاسها یه امتحان آیین نامه مقدماتی از شما گرفته خواهد شد که باید قبول شوید.

برگزاری کلاسهای عملی رانندگی:
با پایان یافتن کلاسهای تئوری نوبت کلاسهای عملی میباشد که اگر عزیزان مربی خاصی مورد نظرشون باشه به آموزشگاه اعلام میکنند و در صورت موافقت آموزشگاه میتوانند با مربی مورد نظر هماهنگ کنند در غیر اینصورت خود آموزشگاه مربی هماهنگ خواهد کرد و تعداد ساعت کلاسهای عملی ۲۴ ساعت میباشد و ساعت آن توافقی میباشد و روزانه هر کارآموز مجاز به یک ساعت و نیم آموزش میباشد و در پایان کلاسهای عملی خود مربی نیز تست عملی از هنرجو میگیرد که اگر ضعیف بود جلسه ی اضافه در نظر گرفته میشود و باید قبولی این مرحله رو نیز کسب کند.

صدور کاردکس:
بعد از کسب قبولی آیین نامه مقدماتی، تپه و توشهری مقدماتی پرونده به امضاء مربی ها رسیده و تحویل آموزشگاه میگردد و هنراموز باید مدارکی که آموزشگاه خواسته را تحویل نماید تا کاردکس صادر گردد.

شرکت در امتحان آیین نامه، تپه و توشهری:
بعد از تحویل مدارک بند ۴ کاردکس صادر می شود که بایستی به امضا افسر کارشناس برسد. سپس جهت ثبت نام به راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایید. پس از ثبت نام روز آزمون با در دست داشتن کارت ملی و خودکار کاردکس و یک قطعه عکس به اداره راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایید.
بعد از کسب قبولی مجاز به شرکت در آزمون عملی تپه و سپس شهر خواهید بود و اگر خدای نکرده از آزمون آیین نامه مردود شدید یک هفته بعد مجاز به شرکت در آیین نامه خواهید بود البته فیشهای واریزی از راهنمایی و رانندگی سوال شود تا روز امتحان به مشکل بر نخورید. عزیزان دقت کنید برای امتحان آیین نامه هر سری که شرکت میکنید در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی الزامیست و فیشهای مربوطه هم باید واریز گردد.

تذکر:
بردن کتاب و موبایل سر جلسه ی آزمون ممنوع میباشد و چنانچه موردی مشاهده شود افسر میتواند صورتجلسه و شش ماه شما رو از آزمون منع کند و عزیزان هوس رونویسی از بقل دستی نکنند چون تستها با هم فرق دارند.
وقت آزمون بیست دقیقه میباشد و تعداد سوالات سی تست میباشد که شما باید به بیست و شش سوال پاسخ صحیح دهید و خط خوردگی و ضربدر زدن و نقطه گذاشتن صحیح نمیباشد بلکه شما باید مستطیل رو کاملا پر کنید.
آزمون تپه و عملی شهر به این ترتیب است که شما روزی که در امتحان آیین نامه قبول شدید میتوانید برای امتحان عملی تپه و پس از آن در آزمون شهر شرکت نمایید. اگر در آزمون شهر قبول شدید پس از ۱۰ روز همراه با رسید پستی پرونده را تحویل راهنمایی و رانندگی دایره صدور گواهینامه دهید. سپس گواهینامه به آدرس شما ارسال خواهد شد.

با این ویدیو رانندگی پایه دوم وسوم را یاد می گیرید.

فیلم آموزش مهارت علمی رانندگی پایه دوم وسوم را در سایت اشتراک مهارت تماشا کنید.

مجموعه برچسب

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.