فیلم آموزش کار با تلگرام,اموزش کار با تلگرام,آموزش تنظیمات تلگرام,آموزش کامل تلگرام,آموزش تلگرام pdf,آموزش تصویری تلگرام,عدم نمایش شماره در تلگرام,آموزش کانال تلگرام,آموزش تلگرام برای کامپیوتر,آموزش مدیریت ربات تلگرام,نحوه کار با ربات تلگرام,آموزش کار با ربات های تلگرام,آموزش تلگرام کامپیوتر,تنظیمات تلگرام کامپیوتر,آموزش هک تلگرام,آموزش کار با تلگرام در کامپیوتر,آموزش تنظیمات تلگرام,

مهارت یادگیری نرم افزار تلگرام

مهارت یادگیری نرم افزار تلگرام
موسسین تلگرام، پاول و نیکلای دوروف، دو برادر روسی هستند.
برنامه پیام‌رسان تلگرام برای اولین بار در ۱۴ آگوست ۲۰۱۳ برای آیفون راه‌اندازی شد و بعد نسخه آلفا برای اندروید را در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۳ بیرون داد.
در اکتبر ۲۰۱۳ برنامه تلگرام روزانه ۱۰۰ هزار کاربر فعال داشت و در ۲۴ مارچ ۲۰۱۴ تلگرام اعلام کرد که تعداد کاربران فعال تلگرام به ۱۵ میلیون نفر در روز رسیده است.
در حال حاضر تلگرام، ۵۰ میلیون کاربر دارد و هر هفته یک میلیون کاربر به کاربران این برنامه اضافه می شوند و همچنین آن ها می گویند روزانه یک میلیارد پیام از طریق تلگرام ارسال
می شود.
در کشور خودمان همه از وایبر استفاده می¬کردند و راضی بودند ولی به دلیل اختلالاتی که در ارسال پیام ها بوجود آمد کاربران به سمت تلگرام سوق داده شدند و تاکنون تمامی کاربران از این برنامه راضی هستند.
برخی خصوصیات مثل سرعت و امنیت بیشتر تلگرام، باعث شده این برنامه نسبت به برنامه های پیام رسان دیگر مثل وایبر و واتساپ و… روز به روز به کاربران آن اضافه شود.
شایان ذکر است که بیشتر کاربران تلگرام را کاربران کشور خودمان تشکیل می دهند.
تلگرام قابل نصب بر روی کامپیوتر، لپتاپ، تبلت و موبایل، ویندوز، لینوکس و… می باشد. همچنین این برنامه قابل نصب بر روی چندین دستگاه با یک شماره تلفن و همچنین با چند شماره بر روی یک دستگاه می باشد به عبارتی می توانید چندین اکانت بر روی یک دستگاه داشته باشید.
تلگرام یک برنامه پیام رسان است که اگه اینترنت داشته باشید استفاده از آن رایگان است. برادران دوروف ادعا کرده اند که ارایه دهنده اینترنت شما هر سرویسی که باشد نمی تواند به پیام های شما دسترسی داشته باشد.
پیام ها در مبدا و مقصد رمزگذاری می شوند. برادران دوروف مطمئن هستند که این برنامه کاملا ایمن می باشد و برای هر کسی که این بتواند این پیام های رمزگذاری شده را رمزگشایی کند ۳۰۰ هزار دلار جایزه می دهند.
سازندگان تلگرام ینی برادران دوروف گفته اند هدف آنها از ساخت تلگرام درآمدزایی نبوده و تلگرام را فقط برای مردم ساخته اند و قصد فروش برنامه و فروش سهام خود را ندارند.

آموزش پیام رسان تلگرام

چگونگی استفاده از تلگرام:
برنامه تلگرام را روی یک دستگاه مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و… نصب کرده و سپس شماره تلفن خود را وارد کرده بعد از آن پیامی برای شما ارسال می شود که کلمه عبوری به شما داده می شود که با وارد کردن آن در برنامه، تلگرام برای شما فعال می شود و می توانید از آن استفاده کنید و گفت وگو را با کسانی که این برنامه را روی دستگاه خود دارند آغاز کنید.

از خصوصیات تلگرام:
می توانید در قسمت تنظیمات برنامه، نام کاربری برای خود تعریف کنید و با کسانی که نمی خواهید شماره شما را داشته باشند از طریق دادن این نام کاربری به آنها و سرچ کردن نام کاربری شما می توانید با یکدیگر گفت و گو کنید.
برای امنیت این برنامه می توان رمز عبور تعریف کرد.
از طریق این برنامه می تونید گفت وگو کنید فایل های صوتی، ویدئویی یا هر فایل دیگه ای (حداکثر ۱/۵ گیگابایت) رو ارسال کنید.
از طریق این برنامه میتونید گروه درست کنید و همچنین کانال بزنید. در گروه همه اعضایی که مدیر به لیست اضافه کرده باهم در ارتباط هستند و اجازه ارسال هر فایل و متنی را دارند. ولی در کانال فقط برای ایجادکننده کانال یعنی مدیر امکان گذاشتن هر پست یا فایل و متنی وجود دارد.
در این برنامه می توانید کاربرانی را که نمی خواهید با آن ها ارتباط برقرار کنید نیز بلاک کنید.
در این برنامه امکان گفت و گوی پنهانی نیز وجود دارد. در قسمت تنظیمات می توان این امکان را بوجود آورد که پس از مشاهده پیام موردنظر پس از مدت زمانی که خودمان آن را تعریف می کنیم آن پیام حذف شود و در صورت حذف پیامی در یک طرف، در طرف دیگر نیز همزمان حذف می¬شود و هیچ پیامی را در حالت خصوصی یا پنهان نمی توان فوروارد یا کپی کرد.
در تلگرام امکان تماس صوتی و تصویری مانند دیگر برنامه های پیام رسان مانند وایبر و واتساپ وجود ندارد.

مهارت یادگیری نرم افزار تلگرام

سایت اشتراک مهارت فیلم های آموزشی در خصوص یادگیری بیشتر و بهتر پیام رسان محبوب تلگرام فراهم کرده که برای تمام کسانی که قصد دارند این پیام رسان را به خوبی یاد بگیرند بسیار مفید و کامل میباشد.
شما دوستان عزیز میتوانید فیلم های آموزشی پیام رسان تلگرام را از لینک زیر تماشا کنید.
فیلم های آموزشی مهارت یادگیری پیام رسان تلگرام

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.