خرید بازی pes 2017,تاریخ انتشار pes 2017,سیستم مورد نیاز pes 2017,دانلود بازی pes 2017 برای کامپیوتر,pes 2017دانلود,سیستم مورد نیاز بازی pes 2017,دانلود بازی pes 2017 برای اندروید,دانلود بازی pes 2018 برای کامپیوتر,پی اس 2018,پی اس 2017 برای کامپیوتر,فیفا 2017

مهارت بازی PES 2017

مهارت بازی PES 2017
فیلم های آموزشی مهارت در بازی PES 2017

شرکت کونامی با ارائه بازی پی اس ۲۰۱۷ عملکرد بهتری نسبت به نسخه های قبلی این بازی داشته اما متوجه شدیم که نسخه این بازی برای کامپیوتر‌ها و لپ تاپ های شخصی بر اساس نسل قبل ساخته شده و این جریان برای بازی کنندگان PES ناراحت کننده است.
بازی PES همیشه با FIFA رقابت داشته و درست که در ابتدای کار پیشتازتر از رقیب آمریکایی خود بود ولی با افت تدریجی آن باعث شد تا FIFA برترین و پروفروش ترین بازی فوتبال در چندین سال‌ اخیر تبدیل شود. با توجه به عقب ماندن pes در سال ۲۰۱۵ کونامی دست بکار شد تا این اختلاف را کمتر کند. با انتشار بازی PES 2016 تا حدی موفق به اینکار شد اگرچه باز هم از نظر فروش از FIFA عقب ماند اما توانست نظر بسیاری از منتقدین را جلب کند.
امسال شرکت کونامی می‌خواهد با انتشار بازی PES 2017 مجدد موفقیت سال پیش را کسب کرده و سعی کند موفقتر از FIFA ظاهر شود و بتواند بازار را بسمت خود بکشاند. به همین دلیل پی اس ۲۰۱۷ جذابتر و واقعی تر نسبت به نسخه قبلی درست شده و کیفیت بهتری از نظر گرافیک پیدا کرده است.
اما شرکت کونامی خبر ناامید کننده ای برای علاقه مندان به نسخه رایانه شخصی اعلام کرد و گفته اند کیفیت نسخه های رایانه ای این بازی از نسخه های پلی استیشن ۴ و اکس باکس پایین تر بوده ولی نسبت به نسخه قبلی رایانه ای آن کمی بهبود پیدا کرده است.
بازی ۲۰۱۷ pes توجه زیادی به لذت ‌بردن کاربران به هنگام بازی با دیگران داشته و قابلیتهای جدیدی دیگری برای این بازی گذاشته است. یکی از قابلیت جدید این بازی تاچ حقیقی هست، قابلیتی که همواره در حال پیدا کردن راه حلهای درست برای کنترل توپ و گرفتن پاس است. Real Touch در اصل نوعی شبیه ساز است برای اشکال پیچیده توپ، کنترل و حرکات مختلفی که توسط بازیکنان حرفه‌ای انجام میشود. همچنین سیستم Precise Pass نیز ایجاد شده است که به Real Touch در تعیین و دقت یک پاس کمک زیادی میکند. در بازی پی اس ۲۰۱۷ ، بازیکنان طوری ایجاد شده اند که هر کدام از آنها تکنیکهای منحصر به فردی دارند و همه این موارد در جهت ایجاد تفاوتهای ظریف و نامحسوس در کنترل پاس است.

مهارت بازی PES 2017

متحول شدن قسمت تاکتیکی بازی PES 2017 :
سیستم جدیدی در بازی پی اس ۲۰۱۷ ایجاد شده است که می توان ترکیب تیمی و رفتار بازیکنان را طوری که میخواهید تعریف کنید، و سیستمی هم برای گرفتن و تعقیب توپ ایجاد شده است. و همچنین میتوانید قبل از شروع بازی ترکیب تهاجمی و تدافعی تیم را مشخص کرد و یا حتی طی بازی به ترکیب های مختلط گردش کرد.
میتوانید ترکیب تیم رو طوری قرار بدید که مدافعین کناری تیم فقط دفاع کنند و یا هنگام حمله در آن شرکت کنند. همچنین میتوانید مدافعین کناری را به مرکز زمین هدایت کنید تا بتونید از وسط زمین به تیم مقابلتان حمله ببرید.
برای دفاع کردن نیز میتوانید ترکیب تیم را جوری قرار بدید که در محوطه جریمه هر تعداد بازیکنی که میخواهید قرار داشته باشند و دفاع کنند و نگذارند که گلی از طرفین بازی یا عمق بازی دریافت کنید و همچنین تنظیماتی برای آفساید گرفتن ایجاد نمایید. در بازی pes ترکیب ها و سیستم های جالبی ایجاد شده که باید با آن تمرین کنید تا به این مهارت برسید که هنگام بازی با رقبا چندین سبک و حالت برای بازهایتان داشته باشید تا رقبا نتوانند سبک بازیتان را بشناسند و بتوانید رقبا را به راحتی ببرید.

بالاترین سطح هوش مصنوعی در PES 2017 :
در بازی پی اس ۲۰۱۷ هوش مصنوعی ارتقا پیدا کرده، آنطور که می توانید به طور مداوم و فعال الگوی بازیکنان را تصاحب کند و عکس العملهای متناسب نشان دهد. شما با تمرین زیاد میتوانید یاد بگیرید که در شرایط و موقعیتهای مختلف و دشوار چه تاکتیک و تکنیکی استفاده کنید که بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. بعنوان مثال ممکن هست که تصمیم بگیرید اتوبوسی دفاع کنید در این صورت باید انتظار داشته باشید که هوش مصنوعی بازی PES 2017 به این تاکتیک شما واکنش نشان داده و بازیکنان وسط زمین و حمله را افزایش دهد یا از فضاهای خالی که ممکن است ایجاد شود استفاده کند و همچنین سعی کند از طرفین موقعیت گلزنی ایجاد کند، البته این نکته نیز هائز اهمیت هست که احتمال ضد حمله شما هم میدهد و سعی میکند نگذارد شما در موقعیت ضد حمله قرار بگیرید.
با توجه به مدت زمان کوتاهی که این بازی به بازار آمده نمیتوان به همین زودی در مورد هوش مصنوعی بازی پی اس ۲۰۱۷ قضاوت کرد ولی این امکان وجود دارد که مثل نسخه های قبل ایراداتی به هوش مصنوعی این نسخه نیز وارد شود.

ارتقای مهارت های فردی بازیکنان در PES 2017 :
در چند سال اخیر شرکت کونامی سعی زیادی برای افزایش مهارت های بازیکنان انجام داده و در بازی پی اس ۲۰۱۷ این مهارت ها به جزئی ترین و ابتدائی ترین حرکات بازیکنان انتقال پیدا کرده است. بعنوان مثال در کنترل کردن توپ، بازیکنان از لحظه شروع پاس به محل رسیدن توپ و حتی کنترل و هدایت آن واکنش نشان میدهند و سعی میکنند بهترین جای ممکن قرار بگیرند که نسبت به نسخه های قدیم pes بسیار قابل توجه بهبود یافته است. اگر بتوانید سریع واکنش نشان دهید و فکر کنید، میتوانید جوری حرکت کنید که بازیکنانی که به سمت شما برای گرفتن توپ می آیند را به راحتی دریبل کنید و یا آنها را گیج کرده و به شما زمان دهند تا انتخاب های خود را بررسی و بهترین تصمیم را بگیرید.
بازیکن مهاجم که ماهر باشد میتواند با انجام حرکات سریع برگشته و توپ را دریافت نماید و برای خود فرصت مناسبی برای شوت زدن ایجاد کند. از طرف دیگر یک دروازبان ماهر نیز میتواند جلوی موقعیتهای مناسب گلزنی را بگیرند و نگذارد که به راحتی گل بزنید و میتواند بسیار سریع و حرفه ای واکنشی نشان دهد که در تعجب بمانید که چطور این توپ گرفته شد.

مهارت بازی PES 2017

پیشرفت قابل توجه دروازبانان در PES 2017 :
در بازی پی اس ۲۰۱۷ دروازبانان پیشرفت چشمگیری داشته اند. میتوانند نسبت به شوتهای سنگین و محکمی که روانه دروازه میکنید عکس العمل های بسیار سریعی بدهید. جایگیری دروازبانان پیشرفت چشمگیری پیدا کرده و میتوانند هوشمندانه تر نسبت به نسخه های قبلی جایگری کنند و حتی واکنش و سرعتشان نیز سریعتر شده. در این نسخه دروازبان بعد از اینکه توپ را دفع کرد و اگر هنوز خطر گلزنی وجود داشته باشد میتواند از روی زمین خیلی سریعتر بلند شود و واکنش نشان دهند.
مجموعه آموزشی مهارت بازی PES 2017 که معمولا هر دو یا سه روز یک بار در سایت اشتراک مهارت قرار داده می شود مهارت شما را در بازی پی اس بالا میبرد و شما عزیزان یاد میگیرید که چگونه دریبل بزنید در PES 2017، پاس دادن در PES 2017، شوت زدن در PES 2017، دفاع کردن در PES 2017 ، ضربه ایستگاهی زدن در PES 2017 ، پنالتی زدن در PES 2017 ، چیدن ترکیب در PES 2017 و …
با استفاده از این ویدیوهای مهارت بازی PES 2017 را یاد می گیرید.

فیلم آموزش مهارت مهارت بازی PES 2017 را در سایت اشتراک مهارت و از لینک زیر تماشا کنید.

فیلم های آموزشی مهارت در بازی PES 2017

۲ comments

  • L.N 7 ماه پیش

    سلام
    سایتتون عالیه دنبال هرچی می گردم پیدا میکنم

    پاسخ

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.